تبلیغات
♪♪ CN BLUE Persian Fans♪♪ - CNBLUE White Information

قالب وبلاگ

هاست لینوكس

مرجع راهنمای وبلاگ نویسان

سفارش طراحی اختصاصی قالب وب سایت و قالب وبلاگ

طراحی وب

شارژ ایرانسل

فال حافظ

 
Welcome to Best Web For Irannian BOICE
 
 
 


 


این مینی آلبوم در 8اپریل 2015 منتشر شد.
آهنگ اصلی این مینی آلبوم یعنی White ساخته جونگ هیون هست که در این آهنگ جونگ هیون از آهنگسازی الکترونیک استفاده کرده که متفاوت از کارای گذشته گروه هست، اون این آهنگ رو زمانی که در آرنا تور Wave بود پیش خودش تصور و درست کرد. متن آهنگ توسط یونگ هوا جونگ هیون نوشته شده.
جونگ هیون کلا دوست داشت که یه آهنگ متفاوت و پرت با سایر آهنگ های گروه منتشر کنه و تو فکر درست کردن همچین آهنگی بود، در این مورد با گروه هم مشورت کرد ولی خب خیلی جدی نبود در موردش.. بخاطر همین زمانی که در آرنا تور Wave بودن کمی رو این آهنگ کار کرد و ادامش رو زمان کنسرت FNC Kingdom تو ژاپن کار کرد. اون سعی داشت که از ساختن آهنگ غمگین دوری کنه و چندتا آهنگ سرگرم کننده و شاد بسازه برای اجرای زنده.
جونگ هیون در مورد آهنگ گفت:" همه رنگا چند رنگن به جز سفید.. وقتی رنگا رو با هم قاطی کنی آخرش سیاه می شن.. اینطور نیست که آدما با زیادی فکر کردن روی تاریکشون بر می گرده؟ پس بیاید سفید باشیم. مین هیوک گفت که سورپرایز شده که جونگ هیون حاضر شده همچین چیزه جدیدی رو امتحان کرده. چون جونگ هیون معمولا آهنگ های غمگین می نوشته.
ترک دوم Stay Sober توسط یونگ هوا نوشته شده و در ساختش دست داشته. ترک سوم هم Irony توسط جونگ هیون و Ryo نوشته و ساخته شده.
White در روز اول انتشارش 19,859 نسخه فروخت و در چارت Oricon دوم شد. و در آخر هفته 25,999 نسخه فروخت که در رده چهارم قرار گرفت.

لیست ترک های آلبوم:
White
Stay Sober
Irony